Sosyal medya hesaplarımızı hemen takip edin.
Sohbet Girişi
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
Kategoriler
Sizin İçin
Popüler Yazılar

MEVLİD KANDİLİ DUASI

MEVLİD KANDİLİ DUASI
MEVLİD KANDİLİ DUASI

MEVLİD KANDİLİ DUASI DiniSohbeti.Net

İslam dünyasında Hz. Muhammed’in doğumunu kutladığımız özel bir gecedir.

Hz. Muhammed’in doğumu vesilesiyle bu mübarek gecede toplandık. Bizlere gönderdiğin bu kutlu peygamberin şefaatine nail olmayı dileriz. Kandil gecelerinde bu dua ile yüreklerimizi aydınlatan ve dualarımızı kabul eden rahmetinle bizi lütfuna nail eyle.

İçinde bulunduğumuz zorlu zamanlarda bize yardım et, karanlık gecelerimizi aydınlat. Bizleri sana yakınlaştır ve doğru yolda sabit kıl. DiniSohbeti.Net

Hz. Muhammed’in hayatı ve öğretileriyle donatılmış olan bu özel gecede, bizlere O’nun izinden gitmeyi ve iyilikleri yaymayı nasip eyle. Bizi O’nun şefaatine mazhar kıl. Kötülüklerden, hastalıklardan, musibetlerden ve felaketlerden koru.

Bizlere sağlık, huzur, mutluluk ve bereket ihsan eyle. Ailelerimize, komşularımıza, ülkemize ve tüm insanlığa selamet getir. Bütün Müslümanların kalplerini birleştir ve din birliğini sağla.

Mevlid Kandili’nin bereketiyle, kalplerimizi bir araya getirerek sevgi ve hoşgörüyle dolu bir toplum olmamızı nasip eyle. Bu gecenin hürmetine dualarımızı kabul buyur, ya Rabbi.

Ey Allah’ım, bu mübarek Mevlid Kandili gecesinde yaptığımız duaları kabul eyle. Bizlere sevdiklerimizle sağlık içinde nice kandiller geçirmeyi nasip eyle. Rahmetinle dolu olan bu gecenin bereketiyle günahlarımızı affet, dualarımızı kabul et. Amin.

Allah kabul etsin.

admin 161

İlk yorum yazan siz olun.

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *

Copyright © 2024 - Tüm hakları saklıdır. Dinisohbeti.net islami sohbet sitesi AsBuLuT_CINN.
 
Araç çubuğuna atla