Sosyal medya hesaplarımızı hemen takip edin.
Sohbet Girişi
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
Kategoriler
Sizin İçin
Popüler Yazılar

2023 Hüdayi Vakfı Yurt Dışı Kurban Fiyatları

2023 Hüdayi Vakfı Yurt Dışı Kurban Fiyatları
2023 Hüdayi Vakfı Yurt Dışı Kurban Fiyatları

Hüdayi Vakfı her yıl olduğu gibi bu yılda “Fedakarlık ve Kardeşlik Bayramı Kurban” sloganı ile 40 ülkede kurban organizasyonu gerçekleştiriyor? Peki Hüdayi Vakfı 2023 yurt dışı kurban fiyatları TL, EURO bazında ne kadar? İşte 2023 Hüdayi Vakfı yurt dışı kurban fiyatları…

Uzun yıllardır “Yurt Dışında Vekâletle Kurban Kesim Organizasyonu” gerçekleştiren Aziz Mahmûd Hüdayi Vakfı, emanet edilen vekâlet kurbanları her yıl Afrika, Asya, Balkanlar, Kafkasya, Orta Doğu, Uzak Doğu gibi farklı coğrafyalarda 40 ülkeye ihtiyaçları nispetinde taksim ediyor.

Kurbanlık hayvan alımından, kesim ve dağıtımına kadar tüm aşamalarında kurban ibadeti esaslarına uygun ve güven veren bir yapılanmayla büyük bir hassasiyet, îtina ve sorumluluk duygusuyla hareket eden Hüdayi Vakfı, vekâletlerini aldığı kurbanları, bağış sahiplerinin isimlerini tek tek okuyarak, bizzat ilgili ülkelerde Hüdayi’nin vakıf kültürüne ve vacip kurban ibadeti hassasiyetine ve tecrübesine sahip kendi Türk personeli nezaretinde kesiyor.

Sizler de Hüdayi Vakfı vasıtasıyla dünyanın dört bir köşesindeki mazlum din kardeşlerinize yapacağınız infak ve yardımları ile bayramlarına bayram katabilir, dualarına, sevinçlerine ortak olabilirsiniz.

2023 HÜDAYİ VAKFI YURT DIŞI KURBAN FİYATLARI

HÜDAYİ VAKFI 2023 YURT DIŞI VACİP KURBAN BAĞIŞI 1 HİSSE BEDELİ: 3000 TL  (Türkiye dışından bağış yapmak isteyen hayırsever için 130 Euro‘dur.)

Detaylı bilgi için bağışçı hattını arayabilirsiniz: 0532 691 48 32

Hüdayi Vakfı aracılığı ile online bağış üzerinden kurban bağışı için tıklayınız.

Hüdayi Vakfı hesap numaraları için tıklayınız.

admin 119

İlk yorum yazan siz olun.

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *

Copyright © 2024 - Tüm hakları saklıdır. Dinisohbeti.net islami sohbet sitesi AsBuLuT_CINN.
 
Araç çubuğuna atla