Sohbet Girişi
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Nasıl Twitter Fenomeni Olunur?

Nasıl Twitter Fenomeni Olunur?
Reklam 3 Kod Alanı

Sosyal medyadan ün kazanmış ve popülerliğini arttırmış kişilere fenomen denir.

Nasıl Fenomen Olunur?

Fenomen olmak için yapılması gereken pek bir şey olduğu pek düşünülmemekte. Ne zaman nerede fenomen olunacağı hiç belli olmaz. Ancak fenomen olmak isteyenlerin gündemi takip etmesi ve özgün bir içerik ortaya koyması kesinlikle fenomen olma yolunda etkili olacağı bilinmelidir.

Araştırmalara göre gündemi yakalayıp özgün bir içerikle sosyal medya da ün kazanmış ve fenomen olmuş insanlar, diğer yollardan fenomen olmuş insanlardan kat kat fazla sayıya sahiptir.

Nasıl Twitter Fenomeni Olunur?

Günümüzün en güçlü sosyal medya alanlarından birisi de Twitter. Eğer Twitter da fenomen olmak istiyorsanız kesinlikle gündemi takip etmeli ve kendinize özgün yazılar veya paylaşımlarda bulunmalısınız.

Ancak hızlı olmanın da önemi var ki bu da şans işi. Gündeme ait bir olay veya bir durumu önce sizin paylaşmış olmak da fenomen olmayı çok kolay kılacağı bilinmelidir.

Twitter’da yapılan paylaşımlar retweet ile çok hızlı büyüyüp bir anda tüm dünyanın bile gündemine oturabilir. Yeter ki gündeme ait bir konu ve özgün bir içeriğe sahip olunsun.

Konu olarak sınırlama olmaksızın komik bir durum, trajik bir vak-a veya anlık yaşanmış bir durumu fenomenlik yolunda ilerleyen kişinin kendine ait özgün sözler ile paylaşımda bulunabilir.

Sosyal medya gücünü kullanarak Twitter’da fenomen olmanın tek yolu bu değildir. Sizin gözleriniz önünde yaşanmış bir olayı ilk siz paylaşırsanız, fenomen olmanız yüksek muhtemeldir.

admin 66
Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı
Araç çubuğuna atla