Sosyal medya hesaplarımızı hemen takip edin.
Sohbet Girişi
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
Kategoriler
Sizin İçin
Popüler Yazılar

Sohbet Odaları

Sohbet Odaları
Sohbet Odaları

Teknolojinin gelişmesi ile internet yolu ile yapılan iletişimler nde arttı. Buna bağlı olarak sohbet odaları bir diğer adı ile chat odaları ortaya çıktı. Bu odalar, bir erkeğin ve bir bayanın internet yoluyla, belli bir site aracılığı ile ekran üzerinden doğrudan sohbet ettikleri sitelerdir.

sohbetsesi.com.tr Evli sohbet
Sohbet Odaları Sohbet Odaları

Sohbet odalarında bir kişi, aynı anda birden fazla kişi ile sohbet edebilir, mesaj yazıp cevap alabilir. Dünya üzerinde birçok bilgisayar kullanıcısı yeni arkadaşlıklar ve ilişkiler kurmak amacı ile bu tür chat sitelerine giriş yapmaktadır.

Chat Siteleri Güvenilir midir?

dinisohbeti.net Çoğu chat siteleri, kullanıcıları sisteme kayıt ederken, kullanıcılardan istediği kişisel bilgilerin belli bir kısmını paylaşır. Bu da kullanıcının özel hayatını açığa çıkardığı için sohbet siteleri pek güvenli değildir. Kişi sohbet dinisohbeti.net Sohbet Odaları sırasında karşı taraf ile kişisel bilgilerini paylaşmamalıdır.

dinisohbeti.net Ayrıca bu sitelere kayıt olan kişiler çoğu zaman bilgilerini yanlış şekilde girerler. Bu da sohbet eden kullanıcı için ayrı bir güven problemi yaşatabilir. Bu yüzden kullanıcılar, karşı tarafın profil bilgilerini teyit etmek için görüntülü sohbeti tercih etmektedirler.

Kediler Açlığa Kaç Gün Dayanır?
dinisohbeti.net Sohbet Odaları

dinisohbeti.net Fakat unutulmamalıdır ki, karşı taraf kendi görüntüsünü belli programlar ile değiştirebilir, konuştuğu kişinin görüntülerini kayıt altına alabilir ve dolandırabilir. Bu yüzden sohbet siteleri pek tercih edilmemelidir.

dinisohbeti.net Sohbet Odaları

Kayıt Sırasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

– Kullanıcı sözleşmesi okunmalıdır. Genellikle kayıt sırasında okunmayan bu sözleşmeler ileriki zamanlar da sorun yaratabiliyor.

– Kayıt sırasında kredi kartı bilgileri, banka bilgileri… gibi bilgiler asla site ile paylaşılmamalıdır.

 

Yaş Sınırı Var mıdır?

Herhangi bir sohbet odasına, 18 yaş altındaki bireylerin yanlış bilgiler verip kayıt olması yasaktır. Çünkü kötü niyetli insanlar, bu bireyleri yaşı küçük olduğundan dolayı genellikle kandırabilirler. Bu siteler, bu kişilerin başına gelebilecek olaylardan hiçbirini kendine sorumlu tutmaz.

admin 93

İlk yorum yazan siz olun.

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *

Copyright © 2024 - Tüm hakları saklıdır. Dinisohbeti.net islami sohbet sitesi AsBuLuT_CINN.
 
Araç çubuğuna atla